This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai to tagad pārskatītu.

Herbalifeline® Max

Print
Herbalifeline® Max

Herbalifeline® Max

Uztura bagātinātājs ar omega-3 taukskābēm (EPS + DHS)
EPS un DHS veicina normālu sirds darbību*
DHS palīdz uzturēt normālu redzi un normālu smadzeņu darbību**

“Herbalifeline® Max” sastāvā esošā zivju eļļa ir sertificēta “Friend of the Sea©” atzītā organizācijā attiecībā uz “Sustainable Seafood from Fisheries and Aquaculture” standartu, atbalstot tās pašas vērtības jūras iemītnieku labklājībai. Vairāk informācijas: ww.friendofthesea.org.

“Herbalifeline® Max” ir ekskluzīvs, ilgtspējīgiem standartiem atbilstošu, omega-3 taukskābju saturošu zivju eļļu maisījums, kas satur divas neaizvietojamās taukskābes -EPS (eikozānpentaēnskābi) un DHS (dokosaheksaēnskābi)

  • EPS un DHS veicina normālu sirds darbību, kā arī palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu un normālu triglicerīdu līmeni asinīs
  • DHS palīdz uzturēt normālu redzi un normālu smadzeņu darbību

Papildus tam, “Herbalifeline® Max” ekskluzīvajā kombinācijā ietilpst arī timiāna un piparmētru ēteriskās eļļas un ir izmantota unikāla kapsula (piemērota arī veģetāriešiem), lai novērstu jebkuru pēcgaršu.

* EPS un DHS veicina normālu sirds darbību (labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot dienas devā 250 mg EPS un DHS).
** DHS palīdz uzturēt normālu redzi un normālu smadzeņu darbību (labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS).
*** DHS un EPS palīdz uzturēt normālu triglicerīdu līmeni asinīs (labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot dienas devā 2 g EPS un DHS).
**** DHS un EPS palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu (labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot dienas devā 3 g EPS un DHS).

LIETOŠANA: uzņemiet vienu, četras vai piecas kapsulas dienā (atkarībā no rezultāta, ko vēlaties sasniegt) kopā ar ūdeni, vēlams ēdienreižu laikā, sadalot devu vienmērīgi. Lietojiet produktu kā daļu no sabalansēta un daudzpusīga uztura, kā arī ievērojiet veselīgu dzīvesveidu.

 


lv-LV | 2018.06.23. 22:15:33 | NAMP2HLASPX01