This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai to tagad pārskatītu.

Weight Management Range
Svara Kontrole

Formula 1 Kokteiļi un Veselīgas maltītes batoniņi no Herbalife satur milzum daudz ietderīgu vielu, kas nepieciešamas Jūsu organismam, turklāt tie izceļas ar lielisku garšu un plašu klāstu. Ja vēlaties samazināt, palielināt vai saglabāt svaru, Herbalife Kokteiļi un Batoniņi ir ideāls risinājums Jūsu uzturam .

Herbalife Formula 2 Multivitamīnu Komplekss un Formula 3 Individalizēts Olbaltumvielu Pulveris arī palīdzēs Jums sasniet veselībai izvirzītos mērķus.


Formula 1 kokteiļi        
Formula 1

Herbalife Formula 1: Veselīga, uzturvielām bagāta maltīte glāzē. Zinātniski pierādīts, ka ar savām kvalitatīvajām sastāvdaļā Herbalife Formula 1 apgādā organismu ar vitāli svarīgām uzturvielām.

Formula 1 Express
Formula 1 Express

Herbalife Formula 1 Veselīgas maltītes batoniņi: Ideāli piemērota uzkoda tiem, kas atrodas ārpus mājām, kā arī tiem, kam nav laika pagatavot kokteili. Herbalife Formula 1 batoniņi satur daudz organismam nepieciešamo vitamīnu un minerālvielu, katrā batoniņā ir mazāk nekā 210 kalorijas, bet labums tikpat liels kā no Formula 1 Kokteiļa.

Formula 2 Men
Formula 2

“Vitamīnu un minerālvielukomplekss vīriešiem” ir speciāli vīriešiem izveidots uztura bagātinātājs, kas satur 24 būtiskas uzturvielas jūsu ķermeņa vajadzību atbalstam.

Formula 2 Women
woman_170

“Vitamīnu un minerālvielu komplekss sievietēm” ir speciāli sievietēm izveidots uztura bagātinātājs, kas satur 24 būtiskas uzturvielas jūsu ķermeņa vajadzību atbalstam.

Formula 3
Formula 3

Herbalife Formula 3: Individualizēts Olbaltumvielu Pulveris. Viegls veids, kā uzņemt vairāk olbaltumvielu. Pievienojiet to Formula 1 kokteiļiem vai iemaisiet jogurtā, zupā vai sacepumā.

Gourmet tomātu zupa
Gourmet Tomato Soup

Gourmet Tomātu Zupa: Ar augstu olbaltuma saturu, veselīga un garšīga uzkoda, tikai 104 kalorijas. Garšīga karsta vai auksta.

Thermojetics
Instant Herbal Beverage

Šķīstošais zāļu dzēriens. Atspirdzinošs dzēriens ar mazu kaloriju daudzumu, garšīgs karsts vai auksts.

Šķiedrvielu un augu
Fibre & Herb

Šķiedrvielu un augu tabletes palīdzēs Jums palielināt ikdienas uzņemamo šķiedrvielu daudzumu.

Thermo Complete
Thermo Complete

Thermo Complete: Kofeīna piedeva, kas īpaši izstrādāta, lai dotu Jūsu ķermenim papildu enerģiju.

Thermojetics dzeltenās
Thermojetics dzeltenās

Yellow ir bagātīgs hroma avots, kas darbojas, lai palīdzētu Jūsu ķermenism uzturēt glikozes līmenis asinīs.

Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts
Herbal Aloe Concentrate

Alvejas zāļu dzēriena koncentrāts atsvaidzina un remdina. Pieejams ar mango un orģinālo garšu.

Lietojiet Herbalife produktus kopā ar sabalansētu un daudzveidīgu uzturu, kā daļu no veselīga un aktīva dzīvesveida. Skatiet individuālus lietošanas norādījumus uz iepakojumua un nepārsniedziet ieteicamo devu. Glabājiet produktus bērniem nepieejamā vietā.lv-LV | 2018.06.23. 2:04:52 | NAMP2HLASPX02